Producenci EN

Rema TIP-TOP

Od roku 1993 TIP-TOPOL jest przedstawicielem firmy REMA TIP TOP AG na terenie Polski. REMA TIP TOP jest światowym liderem specjalizującym się w przemyśle motoryzacyjnym i sektorze produkcji przemysłowej. Jako firma i marka, reprezentuje najwyższą jakość i doskonałą obsługę.

 

Compac

Renomowany producent podnośników hydraulicznych. Firma powstała w 1946 roku w Danii. Compac produkuje swe podnośniki tylko z materiałów najwyższej jakości. Producent udziela na swe produkty 3-letniej gwarancji.

 

Haweka

Niemiecki producent o prawie 50-letniej tradycji. Asortyment produktów obejmuje wszystko co związane z kołami i ich wyważeniem. Posiadają w swojej ofercie również urządzenia do pomiaru i regulacji w pojazdach osobowych, ciężarowych oraz rolniczych.

 

HunterFirma powstała w 1946 roku w Stanach Zjednoczonych. Firma Hunter projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę sprzętu serwisowego na całym świecie. Produkty Hunter to przede wszystkim urządzenia do geometrii kół, układów zawieszeń i hamulców, wyważarki do kół oraz podnośniki.

 

Texa

TEXA została utworzona w 1992 roku. Firma jest dziś światowym liderem w projektowaniu, rozwoju i produkcji narzędzi diagnostycznych, analizatorów spalin, stacji do klimatyzacji. Butler TEXA została utworzona w 1992 roku. Firma jest dziś światowym liderem w projektowaniu, rozwoju i produkcji narzędzi diagnostycznych, analizatorów spalin, stacji do klimatyzacji.

 

Butler

Włoska firma, która powstała w 1988 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowatorskich rozwiązań sprzętu do opon. Ich produkty wyróżnia wysoka jakość oraz innowacyjność. Butler posiada w swej ofercie również produkty tj. podnośniki, urządzenia do geometrii.W ich ofercie znajduje się również szeroka gama podnośników dedykowanych do różnych typów pojazdów.

 

Mondolfo FerroWłoski producent o ponad 50-letniej tradycji. Firma specjalizuje się w produkcji montażownic, wyważarek, podnośników oraz urządzeń do geometrii. Głównym atutem firmy Mondolfo Ferro są produkty najwyższej jakości.Produkty tej firmy charakteryzują się wysoką jakością oraz solidnością. Na część swych produktów Mondolfo Ferro udziela 2-letniej gwarancji.

 

CattiniFirma powstała ponad 40 lat temu niedaleko Parmy we Włoszech. Cattini specjalizuje się w produkcji podnośników peumatyczno-hydraulicznych najwyższej jakości. Firma używa tylko najlepszych materiałów do produkcji swych podnośników. Potwierdzają to liczne certyfikaty. Dbałość o dobór materiałów oraz zaawansowana kontrola jakości pozwala zaoferować 3-letnią gwarancję na wszystkie produkty.

 

MotipMoTip Dupli Polska Sp. z o.o. jest firmą wchodzącą w skład holenderskiego koncernu MoTip Dupli GROUP B.V.