Przejdź do treści

Kariera

Kariera

Pracuj z nami

Doradca Techniczno-Handlowy w branży motoryzacyjnej

16.11.2022
Dział sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż urządzeń warsztatowych do serwisów oponiarskich oraz serwisów mechanicznych takich jak; urządzenia do geometrii, urządzenia do obsługi układów klimatyzacyjnych aut, testery diagnostyczne, podnośniki warsztatowe, wyważarki, montażownice.
  • Instalacja i szkolenie przy uruchomieniu urządzeń.
  • Prowadzenie kasy i wystawianie dokumentów kasowych.
  • Egzekwowanie należności od obsługiwanych kontrahentów.
  • Zbieranie informacji z rynku odnośnie działań konkurencji.
  • Współpraca z Kierownikiem Regionu oraz Przedstawicielami Handlowymi.

Nasze wymagania:

  • min. średnie wykształcenie (mile widziane techniczne).
  • doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel Handlowy w branży motoryzacyjnej.
  • posiadanie specjalistycznej wiedzy z branży wyposażenia serwisów mechanicznych lub wulkanizacyjnych.
  • znajomość lokalnego rynku.
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży wyposażenia warsztatowego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • w okresie wdrożenia (3 miesiące) - wynagrodzenie podstawowe + prowizja gwarantowana
  • zaplanowane ścieżki kariery

Przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej

16.11.2022

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż materiałów naprawczych i eksploatacyjnych oraz wybranych urządzeń warsztatowych (podnośniki warsztatowe, wyważarki, montażownice) do serwisów oponiarskich oraz serwisów mechanicznych
  • zamawianie - za pośrednictwem programu - materiałów, które wysyłane są kurierem z magazynu centralnego
  • prowadzenie kasy i wystawianiem dokumentów kasowych
  • egzekwowanie należności od obsługiwanych kontrahentów
  • zbieranie informacji z rynku odnośnie działań konkurencji
  • współpraca z Dyrektorem Regionu oraz Doradcą Techniczno-Handlowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy (praca w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość lokalnego rynku
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy samochodu
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Specjalista ds. marketingu

16.11.2022
Praca biurowa

  • Wsparcie Produkt Managerów odpowiedzialnych za zarządzanie ofertą produktową w dodawaniu i edycji produktów na sklepach internetowych.
  • Rozbudowa opisów produktowych, przygotowanych przez Produkt Managerów.
  • Aktualizacja strony firmowej oraz stron zapleczowych firmy poprzez panel CMS.
  • Wykonywanie i edycja zdjęć produktowych.
  • Przygotowywanie treści marketingowych – postów, treści mailingów, banerów reklamowych.
  • Dodawanie i edytowanie ofert na koncie ALLEGRO.

  • „Lekkie pióro”.
  • Staranność i terminowość.
  • Gotowość do podejmowania wyzwań wymagających kreatywności.
  • Zarządzanie czasem w stopniu pozwalającym na pracę z różnymi aktywnościami.
  • Doświadczenie we wprowadzaniu danych przez systemy CMS.
  • Znajomość zasad komunikacji marketingowej.

Oferujemy

  • Szansa na zdobycie i poszerzenie kompetencji dzięki różnym projektom opartym o marketing internetowy.
  • Praca z nowymi technologiami i kanałami marketingowymi.
  • Umowa o pracę w stabilnej organizacji.
  • Prywatna opieka medyczna w PZU Zdrowie.