Producenci

  Texa

TEXA została utworzona w 1992 roku. Firma jest dziś światowym liderem w projektowaniu, rozwoju i produkcji  narzędzi diagnostycznych, analizatorów spalin, stacji do klimatyzacji. Włoski producent projektuje, rozwija i realizuje produkty charakteryzujące się wysoką innowacyjnością i najwyższą jakością, świadcząc usługi zaspokajające potrzeby operatorów branży automotive.

MF

Włoski producent o ponad 50-letniej tradycji. Firma specjalizuje się w produkcji montażownic, wyważarek, podnośników oraz urządzeń do geometrii. Głównym atutem firmy Mondolfo Ferro są produkty najwyższej jakości.Produkty tej firmy charakteryzują się wysoką jakością oraz solidnością. Na część swych produktów Mondolfo Ferro udziela 2-letniej gwarancji.

Butler

Włoska firma, która powstała w 1988 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowatorskich rozwiązań sprzętu do opon. Ich produkty wyróżnia wysoka jakość oraz innowacyjność. Butler posiada w swej ofercie również produkty tj. podnośniki, urządzenia do geometrii.W ich ofercie znajduje się również szeroka gama podnośników dedykowanych do różnych typów pojazdów

Rema TIP-TOP

Od roku 1993 TIP-TOPOL jest przedstawicielem firmy REMA TIP TOP AG na terenie Polski. REMA TIP TOP jest światowym liderem specjalizującym się w przemyśle motoryzacyjnym i sektorze produkcji przemysłowej. Jako firma i marka, reprezentuje najwyższą jakość i doskonałą obsługę.

Chicago Pneumatic

Marka globalna w branży narzędzi pneumatycznych, której historia sięga 1889 roku. W 1939 r. CP zaprojektował i wyprodukował pierwszy na świecie klucz udarowy, zarówno pneumatyczny, jak i elektryczny. W 1970 r na rynek motoryzacyjny zostały wprowadzone klucze udarowe CP. W 1987 roku Chicago Pneumatic stało się częścią szwedzkiego konglomeratu Atlas Copco. Produkty firmy Chicago Pneumatic cechują się niezawodnością, ergonomią, bezpieczeństwem, solidnością  oraz  łatwością użytkowania.

wonder

Firma Wonder powstała w 1947 r. Swoje produktu dostarcza do 63 krajów na całym świecie, z których 25 to państwa europejskie natomiast 38 to państwa spoza UE. Wonder to wiodąca marka na rynku OEM w Europie. Głównymi Klientami firmy są Pirelii, Michelin, Goodyear i Firestone. Firma Wonder to producent zaworów, akcesoriów oraz urządzeń do pompowania kół z licencją Michelin®. Co roku firma Wonder produkuje się 60 milionów zaworów. Na całym świecie ponad 250 milionów samochodów jest wyposażonych w zawory tej marki.

pcl

Światowy lider w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów do pompowania kół oraz akcesoriów do sprężonego powietrza na rynku przemysłowym, benzynowym i motoryzacyjnym. Firma powstała w 1938 roku. Misją firmy PCL jest wprowadzenie na rynek solidnych, niezawodnych, bezpiecznych i dokładnych systemów do pompowania kół. Potwierdzeniem jest nagroda za innowacyjność i najlepsze wykorzystanie technologii w konkursie Tire Safe Awards.

Compac

Renomowany producent podnośników hydraulicznych. Firma powstała w 1946 roku w Danii. Compac produkuje swe podnośniki tylko z materiałów najwyższej jakości. Producent udziela na swe produkty 3-letniej gwarancji.

Haweka

Niemiecki producent o prawie 50-letniej tradycji. Asortyment produktów obejmuje wszystko co związane z kołami i ich wyważeniem. Posiadają w swojej ofercie również urządzenia do pomiaru i regulacji w pojazdach osobowych, ciężarowych oraz rolniczych.

Hunter

Firma powstała w 1946 roku w Stanach Zjednoczonych. Firma Hunter projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę sprzętu serwisowego na całym świecie. Produkty Hunter to przede wszystkim urządzenia do geometrii kół, układów zawieszeń i hamulców, wyważarki do kół oraz podnośniki.

Cattini

Firma powstała ponad 40 lat temu niedaleko Parmy we Włoszech. Cattini specjalizuje się w produkcji podnośników pneumatyczno-hydraulicznych najwyższej jakości. Firma używa tylko najlepszych materiałów do produkcji swych podnośników. Potwierdzają to liczne certyfikaty. Dbałość o dobór materiałów oraz zaawansowana kontrola jakości pozwala zaoferować 3-letnią gwarancję na wszystkie produkty.

Motip

MoTip Dupli Polska Sp. z o.o. jest firmą wchodzącą w skład holenderskiego koncernu MoTip Dupli GROUP B.V.

norbar

Wiodący producent posiadający największą ofertę urządzeń przeznaczonych do dokręcania z zastosowaniem momentu obrotowego w zakresie od 1 do 300,000 Nm. Firma powstała w 1942 roku. Marka Norbar jest obecna w ponad 150 krajach. Produkty Norbar są stosowane przez  akredytowane laboratoria w Australii, USA, Singapurze oraz Szanghaju. Oferta firmy Norbar obejmuje najwyższej jakości klucze dynamometryczne, mnożniki momentu obrotowego, instrumenty kalibracyjne, przetworniki oraz narzędzia do pomiaru ultradźwiękowego. Norbar może również zaprojektować i wyprodukować „specjalne narzędzia”, czyli sprzęt na zamówienie.

avl

AVL DITEST jest spółką należąca do AVL Group, największego prywatnego przedsiębiorstwa na świecie, zajmującego się rozwojem silników, systemów pomiarowych i testowych, które mogą czerpać z know-how z zakresu inżynierii motoryzacyjnej od ponad 50 lat prac rozwojowych.
Producent wyposaża warsztaty mechaniczne w ekskluzywne systemy testowe i sprzęt diagnostyczny. W swej gamie posiada urządzenia do emisji spalin, urządzenia pomiarowe oraz stacje klimatyzacji.