Atuty Centrum Szkoleniowego

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Centrum Szkoleniowe TIP-TOPOL, które od ponad 20 lat oferuje kursy zarówno o tematyce teoretycznej, jak i praktycznej.

Szkolenia przeznaczone są dla osób zainteresowanych poznaniem nowoczesnych metod napraw ogumienia, technik montażu i wyważania kół, budowy i naprawy układów klimatyzacyjnych oraz pogłębianiem swojej dotychczasowej wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Kursy oferujemy zarówno mechanikom, profesjonalistom już działającym w branży, ale także osobom rozpoczynającym swą przygodę z automechaniką.

Ofertę dostosowujemy do potrzeb serwisów ogumienia, warsztatów mechanicznych, flot transportowych a także zakładów bieżnikowania opon.

Corocznie ponad 400 kursantów uzyskuje wiedzę potwierdzoną certyfikatem, co z racji na czas istnienia Centrum daje wynik tysięcy przeszkolonych specjalistów, świetnie radzących sobie w branży motoryzacyjnej.

  • największe w Polsce Centrum Szkoleniowe,
  • bogata, nieustannie aktualizaowana oferta szkoleniowa,
  • najlepsi trenerzy, nieustannie podnoszący swe kwalifikacje edukując się choćby w ośrodku szkoleniowym TIP-TOP w Monachium,
  • sprzęt i zaplecze techniczne na miarę najnowszych technologii,
  • 3 sale powołane do zajęć praktycznych, o łącznej powierzchni ponad 400 m2 oraz 2 sale wykładowe, na których łącznie podczas szkoleń przebywa ponad 70 osób,
  • NACISK NA PRAKTYKĘ, którą uczestnicy ćwiczą w optymalnie dopasowanych grupach.

To główne atuty naszego Ośrodka Szkoleniowego, do którego już dziś serdecznie zapraszamy!