Kursy wyjazdowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów wyjazdowych. Doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą opuszczać swojego warsztatu. 

Treningi prowadzone są u klienta, którego obowiązkiem jest zapewnienie zaplecza niezbędnych dla szkolenia maszyn.
Trener przyjeżdża do Państwa z odpowiednim zasobem wiedzy teoretycznej i praktycznej i jest wyłącznie do Państwa dyspozycji przez umówiony wcześniej, zależny od tematu szkolenia czas.

W trakcie prezentacji omawiane są zagadnienia o charakterze teoretycznym, jednak naszym głównym celem jest praktyczna Państwa nauka.

Szkolona grupa nie powinna być większa niż 10 osób. Optymalizacja ilości uczestników pozwoli na skupienie się na danym kursancie, przekazanie maximum wiedzy, a także omówienie zagadnień z którymi boryka się Państwa serwis.

Warunki szkolenia, a także koszty ustalane są indywidualnie z Trenerem, w zależności od tematyki szkolenia, czasu trwania spotkań, a także lokalizacji klienta, przy czym 1 dzień szkoleniowy (8 godzin) to koszt 1000,00 zł netto. Do kwoty należy doliczyć opłatę za dojazd Trenera, a także jego nocleg (przy kursach trwających więcej niż 1 dzień).

W przypadku szkoleń jednodniowych, zlokalizowanych w miejscach powyżej 100 km od Centrum Szkoleniowego, które znajduje się w Pobiedziskach należy również doliczyć koszt noclegu Trenera.

Zachęcamy do kontaktu z Działem Szkoleń:

Szkolenia OPONIARSKIE:
Ryszard Płóciennik, tel: 887 830 005, e-mail: ryszard.plociennik@tiptopol.pl

Szkolenia z działu: GEOMETRIA, KLIMATYZACJA, POZOSTAŁE:
Żaneta Sądej, tel: 61 81 52 227, zaneta.sadej@tiptopol.pl, szkolenia@tiptopol.pl