DEMO CAR

DEMO CAR to ogólnopolskie spotkania, na których prezentujemy pracę maszyn warsztatowych oraz narzędzia, materiały naprawcze i eksploatacyjne. Raz do roku odwiedzamy kilkanaście miast w całej Polsce. Na spotkania zapraszamy pracowników i właścicieli warsztatów samochodowych, serwisów wymiany i naprawy ogumienia oraz inne firmy powiązane z branżą motoryzacyjną. Spotkania są bezpłatne, wejście za okazaniem zaproszenia, które można uzyskać od naszego przedstawiciela handlowego. Aby otrzymać zaproszenie nie trzeba być klientem firmy TIP-TOPOL, wejście na DEMO CAR jest dostępne także dla firm, które do tej pory z nami nie współpracowały. 

demo car   demo car

Spotkania DEMO CAR mają formę praktycznych prezentacji. Przy poszczególnych stoiskach klienci mogą:

  • Zobaczyć, jak w praktyce wyglądają i działają maszyny warsztatowe (montażownice, wyważarki, geometrie, urządzenia do klimatyzacji, podnośniki),
  • Porozmawiać o naszej ofercie na narzędzie, materiały naprawcze i eksploatacyjne,
  • Poznać nowości produktowe,
  • Odbyć szkolenie i uzyskać informację na temat czujników ciśnienia TPMS,
  • Wziąć udział w konkursach,
  • Skorzystać z bezpłatnego poczęstunku. 

Ponieważ dbamy o różnorodność spotkań, co roku zmieniamy prezentowane maszyny i pozostałe produkty. Prezentacje mają charakter szkoleniowy, co oznacza, że każdy może samodzielnie popracować na wybranej maszynie, porozmawiać na jej temat z ekspertem.

demo car  demo car

Zobacz podsumowanie spotkań DEMO CAR 2018 w formie krótkiej video-relacji.