Specjalista ds. Kadr i Płac

19.04.2024
Praca biurowa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa personalna dla 150 pracowników produkcji, magazynu, serwisu.
  • Prowadzenie dokumentacji dot. pracowników i zleceniobiorców, w tym sporządzanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy (umów o pracę, skierowań na badania lekarskie, świadectw pracy).
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych personalnych w systemie ERP.
  • Nadzór nad czasem pracy pracowników i rozliczanie.
  • Naliczanie wynagrodzeń dla 150 pracowników, przygotowywanie list płac.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Kadr i Płac min. 2 lata - warunek konieczny.
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz przepisów podatkowych.
  • Znajomość programu Płatnik (mile widziane).
  • Umiejętność obsługi programu MS Excel, Word, Outlook.
  • Dokładność, rzetelność, samodzielność.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej, zarządzania czasem, priorytetyzacji i zamykania zadań.
  • Umiejętność komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy

  • Szansa na poszerzenie kompetencji w ramach pracy w dużej organizacji.
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.
  • Praca stacjonarna + 24 dni pracy zdalnej/rok.
  • Liczne benefity, w tym opieka medyczna (PZU Zdrowie), karta Multisport.